#albania

1,507,185 posts tagged with #albania

Photos and Videos about #albania

La distancia no significa nada cuando tú eres todo para mí 😍😍 Aunque hoy nos separan los kilómetros algún día serán milímetros 🙏 A veces he pensado de olvidarme de todo, dejar de perseguir el sueño de abrazarte pero sabes que? No he podido hacerlo y eso me hace feliz. Aunque hay momentos que sufra, llore, me duela no tenerte cerca..... Pero eso es ser fan, y eso es amar incondicionalmente a alguien, así como yo te amo a ti . No me pienso rendir hasta que llegue el día de tenerte entre mis brazos, besarte y decirte cuánto te amo. Ese día le mostraré a todos que los sueños si se cumplen 😭😭😭😭😍😍 He estado, estoy y estaré siempre contigo, en las buenas, en las malas y en las mejores, estamos juntos en esto bebé 🤝❤️ Te amo tanto que cuando te vea en persona te como enterito a besos mi amorcito de mi vida 🤤🤤🤤🔥😍 @rommy_oficial #rommy #cantante #compositor #modelo #artista #musicalatina #musica #miami #cuba #musicismymeditation #mexico #mexico🇲🇽 #cuba🇨🇺 #apoyandoarommy #albania #albania🇦🇱

Night out 💄💋

(@p.pelnikowska)

7 Minutes Ago

If you wonder how make me smile the answer is very simple. Just give me a food 😂😂😂here we are tasting the traditional food from Albania - byrek. It’s definitely worth to try ☺️ . . #albania #travels #travellady #travelcouple #travelphotography #travelfood #travelgram #traveladdicts #travelgirl #instatravels #instagirls #instaboy #instacouple #love #foodporn #travelblogger #seetheworld #aroundtheglobe #visitalbania #travelholic #travelbook #travel_drops #picoftheday #photooftheday #durres #durresalbania

• PIKTURA ME ORË MURI•⏰ •⏰ORA është funksionale⛺️ • •☎️ +383 49 100 367 Viber •📩Na shkruani edhe ne inbox • •🚘Transporti falas në Kosovë • -Shqipëri & Maqedoni 5€ #piktura #decor #room #dhoma #canvas #fotografi #panorama #kosovo #albania #shtepi #dekore #kanvace #banesa #motel #kanvas #pelhure #prishtina #tirana #peja #shkupi #prizreni #podujeva #ferizaj #tetova #shengjinbeach #vlora #ulqini #budv #sarande #bregdeti

🆕️ Më vjen keq vetëm për një gjë:"Që babai im kurrë nuk e pa atë që unë u bëra numër një dhe më i miri në botë dhe çmimet që fitova.Familja ime i shikon këto gjëra,nëna ime,vëllezërit e mi,madje edhe djali im i madhë,por babai im nuk pa asgjë,pasi ai vdiq i ri." • E si mos ta duash këtë njeri. ❤ • Video e huazuar. 👍 #news #transfer #cristianoronaldo #juventus #ucl #uefachampionsleague #finoallafine #allianzstadium #seriea #italy #portugal #transferimefutbolli #futbollishqiptar #lajmeshqip #albania #kosova #shqip

Ksamil in Albania 😍 . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow 👉🏻 @prettylittlealbania👈🏻 Follow 👉🏻 @prettylittlealbania👈🏻 Follow 👉🏻 @prettylittlealbania👈🏻 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #albanian #albaniangirl #visitalbania #albanianboy #albania🇦🇱 #albanians #albanianwedding #beautifulalbania #coloursofalbania #albaniansbelike #albaniangirls #sharealbania #richkidsalbania #albanianbeauty #discoveralbania #vlore #dhermi #sea #travel #sea#travel #travelgram #instatravel #travelphotography #traveling #travellingplop

Symmetric Wall Decorations

Lumi i Shales/Liqeni i Komanit 🛶😍 Cmimi 2500 leke/personi. Fundjavet e fundit! Data: 22 Shtator . Rezervoni ne:📲 0693123392 / 0685681759 (WhatsApp sms) ose Dm📲📱 . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje 2-Bileta e Varkes. 3-Guida 4-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊 . . 📌Programi📃 📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6:00 perballe Pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos. 📍 Ndalese gjate rruges per kafen e mengjesit. 📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt Liqenit te Komanit nga ku do marrim varken per tu nisur drejt "Tailandes Shqipetare"😍. 📍Behemi gati per te hipur ne varke ku per 1 ore e 30 minuta do lundrojme nen shoqerine e nje pamjeje magjike.😍 📍Pasi arrijme te Blini Park kohe e lire per konsumimin e drekes, lojra dhe freskim ne ujin e kristalte te lumit te Shales. 📍Rreth ores 15:00 behemi gati per tu kthyer ne Koman. 📍Ndalese gjate kthimit per kafe dhe nje pushim 30 min. 📍Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje ekperience te paharrueshme 👌 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00. Cfare duhet te keni me vete: 1-Rroba sportive, rroba banjo, sandale, krem dielli, nderresa etj. 2-Ushqime, fruta te thata, cokollata, uje. 3-Buzeqeshjen tuaj 😄 . Kujdes ⚠️ Niveli i Lumit mund te jete i ulet dhe si pasoje do ecim pergjate lumit 20-30 minuta. ⚠️rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa. . Pagesa e kryer nuk kthehet!⛔ . #beautifulalbania #explorealbaniaguide #explorealbania #travel #travelguide #visitalbania #drilon #koman #albaniannature #albaniatourism #lumiishales #albania #struge #shkoder #joinus @beautiful_albania01 @explore_albania_adventure

Arriving by boat spitting oil out of its funnels, wind blowing in and smashing windows over the floor. My new jacket spattered in oil but we made it. Jade was Not happy 😂😂😂 #albania #seacrossing #praying #neveragain #scary

It is lonely at the top. Still, I rather be me than you. #smoking #albania #macron

#lavieestbelle #lancome Kjo Arome orientale me kthesen florale te miksimit te irisit, pachulit, dhe vaniljes. Me nje fragrance sensuale, dhe joshese qe te ben te ndiheni mire ne cdo moment te dites. Cilesia dhe cmimi me i mire ne treg vetem ne @bargello_parfum_shkoder #welcom #sensual #perfumery #albania #shkoder 😍

😂😂 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟣𝟦𝓀 𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_ 👍🏻 𝙻𝙸𝙺𝙴📋 𝙲𝙾𝙼𝙴𝙽𝚃 👥 𝚃𝙰𝙶 𝙵𝚁𝙸𝙴𝙽𝙳𝚂 #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania

Couple Goa1s 👰🏼❤️🤵🏻 . TAG YOUR FRIENDS 📌 _____________________________________________________________ . . . Follow for more 👉🏻 @beauty.goa1s 👍🏻 ._____________________________________________________________ . . . #beauty #beautifulgirl #beauties #love #cute #pretty #fun #lovequotes #couplegoals #couple #hair #fashion #nrw #köln #dortmund #hagen #oberhausen #essencity #instagood #photooftheday #tbt #style #smile #arab #albania #turk #wedding #dance

(@iuliaricharda)

20 Minutes Ago

#shadow theater⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ #albania #visitalbania #gjirokastra #europe #travelphotography #castle #europecastles #travel #traveler #beautifuldestinations #albania🇦🇱 #travelalbania #beautifulalbania #shadow #medievalcastle #travelphoto #history

Ser Can
(@sercangcr)

39 Minutes Ago

Biz ortam denen bu çarşının sarrafiyiz.Kim altın kim gümüş kim teneke en iyi biz biliriz...!

The National Museum of History in Albania. This mural mosaic shows the history of the Albanian people from ancient to modern times. Got to tag along with a friend who had an appointment in #albania (from Kosovo) today. Just a quick trip but I’ll be back soon. - - - #muralart #mosaicmural #mosaicart #mosaic_art #mosaictile #balkans #albania🇦🇱

gerta
(@mal.maidana)

43 Minutes Ago

How different parts of the world know each other #italy #argentina #albania #shqiperia #love #photooftheday #truelove #instagram

Путешествие в Валбону. Часть 4️⃣ Две трети пути были позади. Съехав с парома, мы взяли курс⬆️на городок Байрам-Цурри. Оттуда до долины Валбоны оставалось всего 30 км. Информации об этих местах на русском языке крайне мало🙊, и к тому же она сильно устарела. Поэтому после прочтения форумов путешественников, мы были готовы к самому худшему🙈. На деле же оказалось, что к Валбоне ведёт отличная асфальтированная дорога. А вкупе с окружающими ее пейзажами, она выглядит совсем по-европейски. Неудивительно, что это место настолько популярно среди туристов со всех концов света.🇦🇱🇧🇻🇨🇦🇨🇿🇬🇩🇬🇧 По пути в долину, можно устроиться на привал у реки Валбона🏕️, протекающей вдоль дороги. Она берет свое начало на леднике в горах🏔️, поэтому вода в ней даже летом очень холодная. После того, как мы проехали указатель на Валбону↪️, резко изменилась высота горных вершин (пики здесь достигают высоты в 1500 и более метров). Подъезжая к одной горе, обнаруживаешь за ней ещё одну, повыше, а за той, ещё одну и ещё. Голову кружило от невероятной красоты здешних мест! Около двух часов дня мы въехали в Валбону и отправились искать наш ночлег на сегодня🏡. #albania #albaniatrip #albaniatrip2019 #naave4kevalbaniyu #valbona #komani #komanilake #coloursofalbania2019

Dionis Remax
(@dionis_remax)

1969-12-31 16:00:00

(@iuliaricharda)

37 Minutes Ago

Perfection in majestic " ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ #albania #visitalbania #gjirokastra #europe #travelphotography #castle #europecastles #travel #traveler #beautifuldestinations

#ujiftohte #tepelena #albania 💦⛰🏞🌁

(@livia_xhng)

32 Minutes Ago

𝓕𝓸𝓵𝓵𝓸𝔀 𝔂𝓸𝓾𝓻 𝓼𝓸𝓾𝓵. 𝓘𝓽 𝓴𝓷𝓸𝔀𝓼 𝓽𝓱𝓮 𝔀𝓪𝔂. ⛰ • • • • • #albania #leqetehotit #summer #portrait_ig #portrait #travel #travephotography #summerstyle #nature #ig_daily #ig_nature #love #me #photography #instagram #instagood #colors #tbt #photooftheday #beautifulalbania #naturelovers #happy #life #mountain #wanderlust #adventure #bucketlist 🇦🇱

(@livia_xhng)

28 Minutes Ago

I often have to remind myself that my challenges are there for my own personal growth and learning. Being positive is not about being happy all the time, it‘s about believing there is something better for us even in our saddest and most challenging moments. ♥️ . . . . . #radiatelove #instagram #instagood #love #life #albania #me #hudabeauty #tbt #photography #photooftheday #picoftheday #hudabeautynudepalette

(@livia_xhng)

24 Minutes Ago

𝓐𝓵𝓵 𝓘 𝔀𝓪𝓷𝓽 𝓲𝓼 𝓪𝓷 𝓮𝓷𝓭𝓵𝓮𝓼𝓼 𝓼𝓾𝓶𝓶𝓮𝓻. 🧜🏻‍♀️ • • • • • #summer #love #fashion #nature #sun #instagood #travel #photography #beach #photooftheday #like #beautiful #happy #picoftheday #style #fun #summertime #sea #instagram #summervibes #sunset #friends #art #cute #smile #instadaily #holiday #bhfyp #albania